KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177612
nr 1417 7612
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AA, "Kall September". Olja på pannå, 33x27, yttermått inklusive ram: 42x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:30:01
6/9 18:25:02
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg